Portfolio

E-learning ve výrobě: Rauheitsmessung

Jako další ukázku našich školení jsme vybrali německé školení na téma Rauheitsmessung, které mimo jiné obsahuje 2 instruktážní videa. Instruktážní videa natáčíme přímo se zaměstnanci zákazníkovy firmy a používáme právě ty nástroje, se kterými zaměstnanci denodenně pracují.

Školení Rauheitsmessung (neboli měření drsnosti) naleznete zde: E-learning ve výrobě: Rauheitsmessung

E-learning ve výrobě: Messmittel

Vzhledem k tomu, že často a rádi spolupracujeme i s německými firmami, tak připravujeme i německá školení na míru. Jako ukázku naší práce bychom Vám chtěli předvést krátkou ukázku školení představující různé měřící nástroje, které se používají ve výrobě. Školení je zajímavé, protože v něm využíváme v testových otázkách gamifikaci.

Přesvědčte se sami! Školení naleznete zde: E-learning ve výrobě: Messmittel

E-learning ve výrobě: Meření stupně mletí

Pro našeho zákazníka, výrobce filtrů a tvarovek, firmu Hobra Školník, jsme vytvořili několik školení vzdělávající jejich zaměstnance v konkrétních výrobních procesech. My Vám jako úkazku naší práce ukážeme zkrácenou verzi školení Měření stupně mletí dle Schopper-Rieglera.

Pro zobrazení školení klikněte na tento odkaz: E-learning ve výrobě: Měření stupně mletí

Článek: E-learning a jeho praktické využití ve výrobě

Název článku: E-learning ve výrobě Autorka článku: Ing. Aneta Andrle, MIM Publikováno: Časopis ÚSPĚCH, 4/2015

Kliknutím na Článek: E-learning ve výrobě se Vám zobrazí celý článek v pdf.

Vítejte na našem novém webu!

Po úspěšném pilotním zavedení e-learningu pro dělníky ve výrobní firmě v Německu se o náš projekt začali zajímat i další ředitelé výrobních firem, jak v Německu, tak i v České republice. Proto jsme se rozhodli nabídnout firmám řešení a otevřít téma vzdělávání manuálních pracovníků, a založili jsme firmu SimpleJohn! SimpleJohn je mladá, inovativní firma, která se věnuje oblasti e-learningu a specializuje se na tvorbu online školení na míru. Na tomto blogu se to v následujících příspěvcích pokusíme ukázat :).