Českomoravská stavební spořitelna

Spolupráci s největší stavební spořitelnou v ČR jsme zahájili pilotním projektem na téma prescoringu, což je standardizovaný proces důkladného prověření potencionálního klienta spořitelny. Školení seznamovalo obchodní zástupce se správností postupu při vyplňování a odesílání žádosti o prescoring, zároveň obsahovalo i krátkou simulaci softwaru. Simulace softwaru se týkala i druhého školení, jež vysvětlovalo, jak používat aplikaci eSpoření v různých scénářích, které mohou při každodenní práci s klientem nastat.

Pří zhotovení jsme vsadili na výrazný červený design vycházející z korporátních barev klienta. Toto grafické zpracování se osvědčilo i při naší zatím posledním spolupráci s ČMSS, kterou byla tvorba videí propagující semináře pro obchodní zástupce.

  • Počet školených uživatelů: 2000
  • Spolupráce od: Září 2015
  • Školení, Videa

UKÁZKA ŠKOLENÍ: ZAČÍNÁME S APLIKACÍ

“ČMSS je velice spokojena se spoluprací s firmou SimpleJohn. Jedná se o mladý tým, nadšených a pozitivně naladěných lidí, které zároveň vnímáme jako profesionály ve svém oboru. Tento závěr si dovolujeme konstatovat díky našim zkušenostem z několika zakázek. Vždy se velice rychle zorientovali v pro ně novém oboru a během několika týdnů byli schopni na dané téma vytvořit eLearning. Pokaždé dodávali zadané práce v domluveném termínu a ve velice vysoké kvalitě. Přinášeli na jednání nápady a velkou kreativitu, která se projevila ve výsledku. My, pracovníci oddělení školení ČMSS je můžeme jen doporučit!”Gabriela Jedličková, Personální rozvoj